Вантаж  до міста Слов’янськ  доставлено

В одному із попередніх номерів  газети «Красноокнянський вісник»ми писали про те, що мешканці Красноокнянського району з готовністю відгукнулися на заклик долучитися до гуманітарної допомогти мешканцям Донецької та Луганської областей, які постраждали внаслідок бойових дій в цих регіонах. Просто байдужих людей не було – різними були тільки можливості. Приємно зазначити, що грошову допомогу надавали державні установи та організації, підприємства, у тому числі і сільськогосподарські, фермери та підприємці, колективи шкіл, дитячих садків, позашкільних навчальних закладів, пенсіонери, прості жителі Красноокнянщини.

-Жителі сходу України мають знати, що красноокнянщина завжди готова прийти на допомогу, адже всіх нас об’єднала страшна  біда. З гордістю за громаду району висловлюю слова щирої вдячності УСІМ за небайдужість, чуйні серця та щирість душі, низький уклін, за чуйність і милосердя – зазначив в.о.голови районної державної адміністрації М.Піструіл.

На кошти, зібрані жителями району, а це 84.137 тис. грн., за оптовими цінами закуплено продукти харчування, дитяче харчування, засоби особистої гігієни та предмети першої необхідності.

Представники Красноокнянської районної державної адміністрації звернулись до народного депутата України, члена ради фонду «Ассоль»Світлани Фабрикант, щодо організаційної допомоги в перевезенні гуманітарного вантажу жителям Донбасу.

І вже 13.08.2014 року вантаж було доставлено за призначенням  в м. Слов’янськ Донецької області, який з нетерпінням чекали, в першу чергу, мами з маленькими дітьми та люди похилого віку.

Жителі Слов’янська щиро вдячні всім небайдужим людям Красноокнянщини  за надану благодійну допомогу.

(Детальну інформацію щодо чеків, накладних та інших фінансових документів ви можете отримати в районній державній адміністрації за тел.2-18-63).

Л.Гросу.

Залишити відповідь