Весна. Прибирання

Весна. З цим словом ми часто асоціюємо красу, любов, натхнення. Саме з появою перших весняних променів сонця з’являється бажання створити щось нове або відновити старе.

Окни. Наше рідне славне селище Красні Окни. Коли ми спілкуємось з друзями не нашої місцевості, завжди намагаємось похвалитись великою кількістю джерел, які б’ють ключем з земних надр, що знаходяться в нас просто під ногами.
Місце під назвою «Виставка» знають далеко не всі представники молодого покоління. Ця чудова галявина, надзвичайно гарної природньої краси, знаходиться прямісінько в центрі нашого селища, через місток від центрального ринку. Сюди часто приходять красноокнянці повалятись в холодочку на зеленій галявині, попити джерельної чистої як сльоза водички, помилуватись краєвидом, що розкинувся вздовж річки Сухий Ягорлик.

Минулої суботи за власної ініціативи тут працювали небайдужі найактивніші патріоти рідного селища.

IMG_0788
Під звуки клекоту джерельного потоку по коліна у воді розчищали джерельне дно Клименко Ігор, Седлачек Володимир, Зубович Віктор. Насолоджуючись співом пташок, спираючись на ласкаві потоки вітру, з граблями в руках активно прибирали чималу територію сім’я Маньковських, Срібницька Наталя, Мойсеєв В’ячеслав, Сайнецька Оксана, Губарєв  Віталій, Барабаш Ірина, сім’я Ізбаш – Микола Михайлович, Ольга і Богдан зі своїм ще зовсім маленьким Ромчиком. Родина Барабаш, зокрема брати Володимир та Ігор активно прикрашали береги річки зеленими насадженнями.

IMG_0875

-Не погано було б збудувати гарного місточка через цей річковий потік, – поділився ідеєю Барабаш Ігор. – Згуртувавшись силами, думаю, це цілком реально.
-А ще якщо перекрити дещо русло води, – підтримав ідею Віктор Зубович, – щоб набрати більшу глибину, буде ще більша краса.
А й справді, ми живемо в прекрасній місцині, проте, відверто кажучи, не так і багато у нас гарних об’єктів, які радували б погляд. Особливо це відчувається при святкуванні, наприклад, весілля, коли відверто немає де молодятам пофотографуватись.

IMG_0797

Суботник пройшов в гарній атмосфері. Незвично було спостерігати, як мешканці прилеглих будинків теж повиходили прибирати біля своїх присадибних ділянок. В інших місцях селища теж працювали люди. Проте тієї кількості небайдужих людей було замало аби прибрати все сміття, оскільки територія велика. Учасники запрошують жителів активніше долучатись до прибирання сміття. Зокрема велике прохання прийти вже цієї суботи знову на «виставку», що біля ринку, щоб продовжити роботу, оскільки є ідея відсвяткувати цьогорічний день селища саме тут, аби не засмічувати центральний парк.
Варто відмітити що учасники по завершенні роботи організували прекрасний пікнік і під звуки акордеону Жернакова Леоніда, співаючи, приємно завершили спільну важливу справу.

IMG_09471

В. Воробєй.

P.S. Ми, колектив редакції газети, зацікавились чудовою ідеєю побудови декоративного містка через річку біля джерела і готові вже долучитись фінансово, а також допомогти організаційно при збиранні коштів для реалізації цієї ідеї. Ми виділяємо 300 грн. Хто наступний? Підтримайте нас і ініціаторів ідеї.

До вашої уваги фотогалерея, яка говорить сама за себе:

Залишити відповідь