День дільничного інспектора міліції на Україні

Міліція, Красноокнянський РВ повідомляєДнем народження служби ДІМ вважається 18 червня 1923, коли народний комісар внутрішніх справ міліції УРСР підписав наказ «Про затвердження інструкції для районних спостерігачів міських відділів». Але офіційно свято було засновано тільки в 2004 році.

Дільничний інспектор міліції – та людина, яка відповідає за підтримання правопорядку у ввірених йому районах і населених пунктах, захищає права, інтереси, життя і гідність громадян, займається профілактикою та розкриттям злочинів і правопорушень. Він повинен не тільки володіти професійними навичками, а й бути хорошим психологом, володіти такими людськими якостями, як порядність, чуйність, вміння вислухати людину, розібратися в суті проблеми і надати кваліфіковану допомогу. Адже за його роботою стоїть безліч людських доль. Дільничний інспектор – «боєць першого фронту». Поняття «нормований робочий день»не для нього. Люди зі своїми проблемами йдуть до нього в будь-який час доби. Дільничному інспектору ледь не щодня доводиться розглядати заяви і повідомлення громадян, затримувати зловмисників, виявляти наркоманів, розкривати злочини, складати адміністративні протоколи. Він змушений тримати на контролі кожну неблагополучну сім’ю, відповідати за всіх раніше судимих і психічно хворих, які проживають на ввіреній йому ділянці. Окрема тема – робота дільничного інспектора міліції в сільській місцевості. Найчастіше він є єдиним представником органів внутрішніх справ на селі, обслуговуючи до того ж в середньому по п’ять-шість населених пунктів.

Усі вище перераховані якості притаманні старшому дільничному інспектору міліції Красноокніянського РВ майору міліції Шаблієнко Віталію Валентиновичу, який на займаній посаді працює з 2004 року та обслуговує територію Ставрівської та Антонівської сільської ради. За весь період роботи Шаблієнко В. притягнув до відповідальності не одного злочинця, поставив на шлях виправлення не одного сімейного порушника. Жодна неблагополучна сім’я не залишається без уваги старшого дільничного. Завдяки умілим співбесідам серед учнів шкіл, виховав не одного міліціонера, які на теперішній час працюють у службі ДІМ, слідчого відділення та оперативної служби. Приділяє належну увагу вихованню молодих співробітників, завжди готовий допомогти та надати їм практичну допомогу у вирішені любого питання.

Користуючись нагодою, від імені керівництва райвідділу та себе особисто, хочу привітати з Днем дільничного інспектора міліції діючих співробітників служби та ветеранів ОВС, та побажати всім мирного неба над головою, злагоди в родинах та здоров’я.

О.В. Жуков, заступник начальника – начальник МГБ Красноокнянського РВ, підполковник міліції.

Залишити відповідь