Колектив – як міцна, згуртована сім’я. Інтерв’ю із керуючим філії Анатолієм Івановичем Кожухарем

Начальник філії  АТ «Ощадбанк» Анатолій Іванович Кожухар народився  3 січня 1949 року в с. Новоселівка Саратського району. Закінчив Одеський сільськогосподарський інститут, за спеціальністю «економіст». Трудову діяльність розпочав у 1974 році у колгоспі ім.Жданова Красноокнянського району на посаді головного бухгалтера. Потім працював головою Новосамарської сільської ради, головою колгоспу, начальником райсільгоспуправління, а в 1996 році призначений керуючим Красноокнянським відділенням Ощадбанку. У квітні 2016 року Анатолій Іванович відзначив 20-річчя на цій посаді.

Красноокнянське відділення Ощадбанку – авторитетна банківська устанава району, що визначає основні напрями розвитку фінансового ринку.

Як сьогодні банк оцінює свої перспективи на ринку, що нового пропонує клієнтам? Про це в ексклюзивному інтерв’ю із керуючим філії Одеське ОУ АТ «Ощадбанк» Анатолієм Івановичем Кожухарем.

— Анатолію Івановичу, що змінилося за останні роки у банку?

— Передусім, за останні роки значно змінився весь фінансовий світ і банківський бізнес став іншим. Та наш банк, є найстарішим, відтак, найдосвідченішим банком України.  Ощадбанк нині має найбільш розгалужену мережу – більше 6000 відділень. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену Законом України «Про банки і банківську діяльність» державну гарантію повного збереження грошових вкладів громадян (фізичних осіб), довірених банку. Ощадбанк через свою державну власність має ряд конкурентних переваг перед іншими банками в Україні. Серед них закріплена законодавством у разі банкрутства гарантія відшкодування усіх коштів клієнтів-фізичних осіб (для інших банків до 200 тис. грн.), привілейована участь в обслуговуванні державних підприємств, соціальних виплат, тощо. Фінансові показники банку є позитивними.

За моїми переконаннями, «Ощадбанк» має величезний потенціал для розвитку і росту. Визначено шляхи подальшого розвитку та пріоритети у просуванні послуг для населення. Банк збільшив обсяги інвестицій в інформаційні технології, адже це запорука підвищення ефективності роботи.

– Чи зросла довіра до банків з боку населення сьогодні, яку стратегію з її укріплення проводить саме ваш банк?

— Державний банк сьогодні — символ стабільності та надійності. Ощадбанк України завоював репутацію бездоганного ділового партнера. Це єдиний банк, який має закріплену законом гарантію збереження вкладів громадян та їх видачу за першою вимогою. Банк зважено працює з коштами, які йому довірили клієнти.

Ощадбанк має статус стабільної фінансової установи, його економічний потенціал забезпечує повною мірою виконання взятих зобов’язань перед клієнтами та партнерами банку.

Статус державного банку стає дедалі вагомішим аргументом для клієнтів банку.

Ощадбанк пропонує широкий спектр депозитних вкладів, враховуючи потреби будь-якого клієнта. Важливу роль відіграє також розгалуженість мережі банку (понад 6 тис. установ по Україні), що дає змогу клієнтам відкривати депозитні рахунки поряд із місцем проживання або роботи.

До речі, у нас нині проходить реорганізація – переходимо на нові технології. І до нашого банку було приєднано два найбільших відділення Фрунзівського району – Перехрестівське та Затишанське. Отож тепер у нас 10 відділень (вісім – на Красноокнянщині і два у Фрунзівському районі). Варто також додати, що в селах працюють відділення тільки нашого банку.

Ощадбанк вдосконалив свої депозитні продукти і ми нині орієнтовані на людей з різним рівнем достатку та різними можливостями управління заощадженнями. Умови всіх депозитів гнучкі, прозорі та доступні.

— Які ще послуги можуть отримати жителі Красноокнянщини в Ощадбанку?

— Ми — універсальний банк, який надає всі види банківських послуг для всіх верств населення, справді Народний банк. Ми обслуговуємо бюджетну сферу, соціальні проекти, зарплатні проекти, кредитуємо аграрний сектор і малий та середній бізнес. Розуміючи соціальну важливість присутності саме державного банку у найвіддаленіших населених пунктах та його роль у реалізації державних програм, банк зосереджує свої зусилля на створенні сприятливих умов для обслуговування всіх верств населення, забезпеченні соціальних та компенсаційних виплат громадянам. Сьогодні Ощадбанк надає усі види послуг для населення: розміщення коштів на депозит; кредитування на придбання житла, транспортних засобів, на споживчі потреби; продаж зливків банківських металів – золота та срібла; продаж ювілейних та пам’ятних монет; грошові перекази по Україні та за кордон; обмін валют; обслуговування міжнародних платіжних карток; прийом комунальних платежів та звичне розрахунково-касове обслуговування.

— Анатолію Івановичу, зараз відбувається міграція клієнтів від одних банківських установ до інших. Це пов’язано з якістю банківського сервісу чи рейтингових показників?

— Доручення клієнта має бути виконане точно та у визначений термін незалежно від того, яким інструментом банк користується. Клієнти цінують оперативність та доступність обслуговування, професіоналізм персоналу. Наші зусилля спрямовані на максимальне задоволення потреб клієнтів. При цьому персонал має глибоке розуміння соціальної значимості банку. Справжній професіоналізм – це не лише знання і наука, а перш за все ставлення до того, що ти робиш та до людей, які тебе оточують. Ми дотримуємося політики максимальної відвертості і прозорості діяльності банку для клієнтів, партнерів, органів державної влади, співробітників банку. Такий факт, навіть під час кризи “Ощадбанк” здійснював платежі день і день.

Приємно, що ваш банк — у переліку українських фінансових установ, до яких звертається все більше і більше клієнтів.

— Як співпрацює банк з юридичними особами?

-Розвиток ключових галузей економіки здійснюється за активної участі державного Ощадбанку. Без перебільшення Ощадбанк завжди був і залишається надійною опорою держави. В Ощадбанку обслуговуються крупні корпоративні клієнти — управління Пенсійного фонду України, УДППЗ «Укрпошта», енергоринок, як я вже казав бюджетні установи та інші.

Для юридичних осіб сьогодні банк пропонує розрахунково-касове обслуговування та систему «Клієнт-банк», досить привабливі депозитні програми, кредитування.

– Давайте поговоримо детальніше про кредитування.

– Слід зауважити, що установи Ощадбанку не призупиняли кредитування, підтримуючи товаровиробників району. Ми пропонуємо цікаві банківські продукти — кредити на купівлю сільгосптехніки, на придбання нерухомості, на поповнення обігових коштів на привабливих для клієнта умовах, враховуючи специфіку позичальника. Більш детальну інформацію завжди готові надати спеціалісти відповідного напрямку.

Ми, торік, уперше в історії банку вийшли на класичне роздрібне кредитування за програмою енергоефективності. Це програма з кредитування фізосіб і ОСББ, які хочуть придбати твердопаливні котли або провести енергосанацію, енергомодернізацію житла. Вона стартувала в травні 2015-го. Уряд виділив у бюджеті 2015 р. 350 млн. грн. на компенсацію за тілом таких кредитів. При всіх ризиках і сумнівах програма спрацювала  – ми надали кредитів красноокнянцям на суму 1200 тис. грн., а держава компенсувала 280 тис. грн.

— Якою б Ви хотіли бачити банківську систему в майбутньому?

— Найширший попит, як завжди, матимуть базові банківські продукти: депозит, кредит, платежі. Проте користування цими продуктами має бути максимально спрощеним і високотехнологічним. Клієнтів цікавить такий банківський сервіс, який максимально економить їх час та не вимагає особистої присутності. Це управління рахунками клієнтів, здійснення платежів за їх дорученням, максимальне використання інтернет-ресурсів. Я розумію, що у нас є ще над чим працювати. Ось нині маємо певну проблему з чергами у відділенні (маю на увазі центральне відділення в Красних Окнах). Під час виплат заробітної плати, пенсії, а особливо “дитячих”  у нас повний аншлаг – це два-три дні. Один банкомат не може задовольнити потреби клієнтів. Ми підключаємо каси, але черги є. Працюємо в цьому плані аби хоча б ще один банкомат встановити.

– Ви задоволені роботою колективу?

– Команду працівників Красноокнянського відділення і сіл я називаю сім’єю. Ми повинні і працюємо як міцна, згуртована сім’я. Я всіх ціную, дорожу ними. Вони вміють працювати і докладають максимум зусиль, щоб кожен клієнт залишився задоволеним обслуговуванням у нашому банку.

З нагоди Дня банківського працівника найщиріші вітання адресую своєму колективу. Хай вам завжди щастить! Хай доля дарує нові успіхи і здобутки, звершення і вдачу, нові задуми і творчу наснагу! Міцного вам здоров’я, ще вищих вершин, добра і щастя!

У цей день прийміть щирі побажання подальших успіхів, розвитку і процвітання нашої спільної справи, творчих сил та наснаги. Миру, злагоди та втілення всіх ваших намірів у життя.

Записала В.Бузика.

Залишити відповідь