КРАСНООКНЯНСЬКЕ ВП ПОВІДОМЛЯЄ

Протягом квітня місяця 2016 року до чергової частини Красноокнянського ВП надійшло та зареєстровано – 236 заяв та повідомлень. У тому числі, з ознаками кримінального правопорушення, які зареєстровано до єдиного реєстру досудового розслідування – 52.  Пред’явлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення  – 3 особам. Закінчено кримінальних проваджень – 0.

Згідно вимог КУпАП співробітниками відділення поліції притягнуто до адміністративної відповідальності та складено – 32 адміністративних протоколів,  із них, за ст. 173 ( дрібне хуліганство) – 3 , ст. 173 – 2 (вчинення насильства в сім’ї) – 3, ст. 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) – 8, 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) – 5, 175 –  (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях )- 1

 

Шановні мешканці та гості району, не залишайте без нагляду свої речі під час перебування в громадських місцях, по можливості не залишайте без нагляду, особливо на тривалий час, свої домівки та інші об’єкти власності. Будьте пильними, та бережіть себе! Відносьтесь з повагою один до одного.

 

Про всі факти скоєння правопорушень, Ви можете повідомляти до чергової частини Красноокнянського ВП ГУНП в Одеській області по телефону: 102, 2-19-50, 2-29-40, а також під час особистого звернення безпосередньо до чергової частини, або надіслання заяви поштовим листом, при цьому письмова заява має містити всі реквізити передбачені Законом України «Про звернення громадян».

 

Красноокнянський ВП Котовського ВП ГУНП в Одеській області

Залишити відповідь