Красні Окни – наш спільний дім

Громадою Красних Окон проведено масову акцію для прибирання і озеленення центра селища. Небайдужими до рідного селища людьми були зібрані кошти і закуплені саджанці. Загалом висаджено більше 350 різного виду паркових дерев в центральному парку, біля стели загиблим воїнам та інших місцях.
До акції залучилась велика кількість пересічних громадян, починаючи від наймолодших, закінчуючи людьми похилого віку. Під час акції в центральному парку відбувалось щось неймовірне – діти радісно допомагали старшим, молоді мами з дитячими візками в одній руці і відром з водою в іншій, посміхаючись перетворили захід в справжнє дійство. Кожен, хто прийшов, знайшов собі роботу.
Варто відати належне організаторам та ініціаторам, одним із головних став Седлачек Володимир. Саме за його сприяння і товариських зв’язків вдалося закупити таку велику кількість саджанців. Також, саме завдяки його рішучим діям на місці поваленого пам’ятника Леніну центральний парк селища нині прикрашає гарна ялинка.
Організатори та учасники акції наглядно доказали, що не варто постійно чекати якихось кроків від офіційного керівництва, а своїми діями і активністю долучатись до життя рідного селища, показуючи приклад для наступного покоління, адже подібних заходів з озеленення селище не було вже дуже давно.
Станом на сьогодні центр Красних Окон знаходиться в чистому оновленому стані. Всі хто долучився до цього бажають одного – аби їх робота була збережена і примножена. Особливе звернення від організаторів і учасників до людей, які проганяють худобу через паркові зони, а також молоді, яка теплими літніми вечорами там відпочиває: будьте відповідальними людьми, бережіть зелені насадження адже славне селище Красні Окни – це наш з вами спільний дім.
Варто зазначити, що акція не припинилась. Учасники продовжують прибирати сміття, яке заполонило чи не ввесь цент селища (і не тільки центр) і запрошують долучитись до цього всіх, хто ще не зрозумів, що в чистоті жити приємніше.

ФОТОГАЛЕРЕЯ:

Залишити відповідь