Ми бажаємо щастя вам

Я була б рада усім служити, але не виходить. Господи, замість цього дай мені сили ні перед ким не вислужуватися.

Дай мені, Господи, мріяти не про те, як стати ангелом, а про те, як бути людиною.

Божевільний світ, нескінченна метушня… Наповал б’ють новини. Хаос в думках, висновках, рішеннях. Брехня і маніпулювання розумом заполонили життєвий простір. Важко вдихнути, щоб не видихнути лайкою – досить нас лякати і попереджати. І самі знаємо, що життя важке. Бо насправді, там, на горі, у ешелонах влади навіть приблизно не знають, реального життя простого українця, не знають як живуть у селах і селищах, як рахують копійки для кусня хліба і метра дров. Як віддають останнє дітям аби ті могли вчитися і розвивати власні таланти. А їх, між іншим, для того й обирали чи призначали  на посади, щоб це життя зробити кращим. Дайте шанс людям хоча б помріяти тим більше у новорічні дні…

Подивіться навкруг – всі постійно кудись поспішають… Бредуть, опустивши погляди додолу, несучи на своїх плечах гори проблем. Бо живемо щодня по одному і тому ж графіку, йдемо по натоптаному маршруту: встаємо о тій же годині, п’ємо каву чи чай,  добираємось на роботу, загубившись в сірій масі, тонемо в купі фіскальних чеків, купуючи щодня якісь товари. А повз проходить життя з усіма його радощами та яскравими барвами. Гублячись в потоці своїх мрій та бажань, ми чомусь не маємо часу зупинитись на хвилинку і задуматись: а про що саме ми мріємо? Насправді, наші мрії не такі космічні, як пишуть на білбордах в рамках соціальної реклами. Можливо, ми забули, що таке мріяти і потрібно нам іноді про це нагадувати. Мріяти – не погано, гірше – не мріяти взагалі! Жити без мрії, наче жити без завтрашнього дня, без віри, що він наступить.

А наші мрії, якщо розібратись, досить прості і справжні. Для щастя, насправді, нам так мало потрібно. Бути здоровими, і щоб були здоровими всі наші рідні та близькі; робота, яка приносить матеріальне та духовне задоволення; декілька справжніх друзів, які завжди будуть поруч;  мати  сім’ю, діток; власний затишний будиночок (і справа тут зовсім не в кількості квадратних метрів), і щоб в тому будиночку були щасливими наші кохані та завжди лунав дитячий сміх; хоча б раз на рік вибиратись на відпочинок всією сім’єю (і не страшно, якщо це будуть не Мальдіви); мати вільний час на себе і на своє хоббі.

Щастя в простому і, на жаль, ми починаємо це цінувати тільки тоді, коли втрачаємо або не знаходимо.  А все інше – розкішні вілли, дорогі автомобілі, відпочинок в готелях – це лиш додаток, без якого ми  легко можемо обійтись, адже щасливими нас робить зовсім інше.

Хоча іноді мрії повинні бути божевільними. Ніколи не забороняйте собі мріяти! І мрії неодмінно здійсняться… Обов’язково!

Дорогі наші читачі! Ми, колектив редакції, щиро раді, що ви залишилися з нами і в 2016 році. Спасибі за довіру. Якщо щось ми не дописали чи забули, ми поправимо ситуацію, а ще чекаємо від вас пропозицій і тем, над якими нам варто попрацювати. Запрошуйте в гості, розповідайте про себе і своїх односельців – будемо раді зустрічам з вами. А ще і це головне – ми намагатимемося робити газету на основах добра і доброзичливості, на позитивному досвіді і практиці. Негативу вистачає на кожному кроці, хоча й про негатив писатимемо.

Сподіваємося на вашу увагу і чуйність до тем, які висвітлюватиме газета. Зворотна реакція тільки додасть життя і цікавих подробиць.  Тому виписуйте, купуйте, дописуйте, телефонуйте (04861-211-32 або 095-166-30-72).

Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім’ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай ваші родини процвітають,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

Ми щиро бажаємо Вам щастя, наші дорогі красноокнянці, і мрійте, наперекір політичним, економічним і погоднім прогнозам.

В.Бузика, редактор “Красноокнянського вісника”.

Chinese zodiac new year banner 2016 with the monkey

Залишити відповідь