Місячник добровільної здачі зброї

Останнім часом в Одеській області збільшилась кількість злочинів, пов’язаних з використанням незареєстрованої зброї. Лише в Красноокнянському районі, в минулому році, з незаконного обліку вилучено вісім одиниць зброї. Це, звичайно, свідчить про те, що на руках у населення гуляють незареєстровані «стволи».
Щоб захистити громадян від злочинних посягань, в період з 01.04.15 по 30.04.15 року, на території Красноокнянського району проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та пристроїв.
Незареєстровані гвинтівки, рушниці, пістолети, револьвери, карабіни ви можете здати до Красноокнянського відділу міліції ( довідки за телефонами 102 або 2-19-50 ).
Зброя, яка дозволена (а це мисливська гладкоствольна та газова) реєструється на громадян, що її здали, в установленому порядку. І останнє, особи, які добровільно здають зброю будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

М.Черній, інспектор дозвільної системи Красноокнянського РВ ГУМВС України в Одеській області, старший лейтенант міліції.

Залишити відповідь