На принципах справедливості та ефективності. Дві точки зору.

Уже декілька місяців в нашому районі не втрачає актуальності резонансне питання, щодо фінансування і роботи позашкільних навчальних закладів. До вашої уваги точки зору державних службовців Красноокнянської РДА і колективу музичної школи.

На принципах справедливості та ефективності – 1

Школи естетичного та спортивного виховання – це своєрідна платформа для соціалізації дітей та формування їх особистості. Тож існування й ефективне функціонування таких закладів, беззаперечно, стимулює творчих і енергійних дітей до розвитку та самовдосконалення. Й завдання нас, дорослих, створити всі умови, щоб діти не почували себе обділеними в сучасному світі.

Чи в достатній мірі подібні установи представлені в нашому районі? Напевно, що ні. Музична школа, Дитяча юнацько-спортивна школа – комунальні установи розташовані в селищі. Значна віддаленість сіл від райцентру та позиція окремих сільських голів не дозволяє в повному обсязі охопити сільських дітей послугами, які надають ці установи.

Тож не дивно, що наприкінці 2015 року чутки про закриття цих закладів позашкільної освіти викликали значне незадоволення населення та призвело до бурхливих дебатів під час формування бюджету 2016 року.

Однак бюджетний рік наступив, установи продовжують працювати. То в чому ж причини того непорозуміння суспільства та влади? Голова РДА Володимир Гавриш, під час опрацювання видаткової частини бюджету 2016 року, наполягав на принципах справедливості та ефективності. Що це означало: принцип справедливості – за послугу повинні платити ті, хто нею користується, принцип ефективності – послуга повинна принести максимальний результат для дітей. Тобто сільські ради, діти з яких навчаються в цих закладах, повинні внести солідарний внесок в їх утримання, а кожна дитина повинна отримати як можливість відвідувати той чи інший гурток, так і стимул в ньому займатись.

Громадськість з свого боку, не без участі місцевих партійних функціонерів, була впевнена, що через позицію райдержадміністрації і музична школа, і спорт школа перестануть існувати.

В районній раді за ініціативи депутатів була створена тимчасова комісія з вивчення даного питання.

Вивчали ситуацію й спеціалісти РДА. Що з’ясувалося.

Як не прикро, але під час перевірки виявлено ряд порушень в роботі Музичної школи. Зокрема, дітей тут навчали по незатвердженому в установленому порядку навчальному плану, що є порушенням п.3.3 розділу 3 Статуту комунальної організації (установи-закладу) «Красноокнянська дитяча музична школа», тож керівник закладу, на власний розсуд, в ручному режимі здійснювала відповідне планування. Результатом такого управління стало застосування І варіанту строків навчання у інструментальних класах, а саме – 8-ми річного, а не 6-ти річного у розумінні наказу Міністерства культури України від 11.08.2015 № 588 «Про затвердження Типових навчальних планів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)», що, відповідно, вплинуло на розрахунок навчальних годин з визначенням кількості педагогічних ставок. В свою чергу, неефективне планування навчально-виховного процесу у школі умисно призвело до перевантаження педагогічних працівників, адже тижневе навантаження чотирьох викладачів музичної школи станом на 1 вересня 2015 року складало по 39 годин.

В результаті, затверджене директором школи педагогічне навантаження не дозволяє працівникам установи виконувати не лише викладацьку (навчальну) роботу, а й іншу педагогічну діяльність, передбачену посадовими обов’язками та режимом робочого часу, а саме: підготовчу, виховну, методичну, організаційно-педагогічну та іншу роботу.

Однак, найгірше, коли дії дорослих призводять до маніпуляцій дітьми. Так, за період 2010 – 2015 років, до школи було прийнято як мінімум 16 учнів старше 8 років в порушення Статуту закладу. Напевне, можна було б погодитись з твердженням директора, що всі ці діти талановиті та потребують уваги, однак… Вибірковою перевіркою контингенту учнів за останні 5 років встановлено, що одні й ті ж учні не закінчивши клас фортепіано, зараховувались до інших інструментальних класів. І найгірше, що ці діти, з урахуванням свого віку та строків навчання, не можуть закінчити навчальний заклад та отримати свідоцтво про позашкільну освіту.

Так, наприклад, до першого класу щорічно зараховувались на навчання 15 учнів, а наприкінці восьмого року навчання свідоцтво отримали, в середньому, лише 6 випускників. Як наслідок, за три навчальні роки музичною школою випущено 18 учнів, при загальному фінансуванні на 2013-2015 роки 1 748, 2 тис. грн. Шляхом нескладних розрахунків можемо встановити, що один випускник школи обходиться платникам податків нашого району в 97 122 грн., а сама школа займає впевнене лідерство серед всіх навчальних закладів по витратам на одну дитину.

Станом на 01.03.2016 року в Музичній школі навчається 66 учнів, з них 42 дитини на фортепіанному відділі, 24 – на народному.

Що стосується роботи ДЮСШ, то в 2016 році у 18 навчальних групах займається 248 учнів, їх обслуговує 6 тренерів-викладачів з яких 5 штатних. Працюють групи в Довжанській ЗОШ І-ІІІ ступенів (2 групи дзюдо та 2 групи настільного тенісу) та в Малаївському аграрному ліцеї (1 група дзюдо), на утримання яких Довжанська та Малаївські сільські ради трансфертом передали кошти до районного бюджету на утримання цих груп. Всі інші групи працюють при Красноокнянському НВК: 6 груп футболу, 3 групи греко-римської боротьби, 2 групи волейболу та 2 групи настільного тенісу.

У штатному розписі Красноокнянської ДЮСШ на 2016 рік було скорочено шляхом об’єднання 3 навчально-тренувальні групи ДЮСШ та скорочено 2 групи відділення волейболу при Антонівському НВК у зв’язку з тривалим перебуванням тренера-викладача відділення волейболу ДЮСШ при Антонівському НВК на лікарняному та відмову Антонівської сільської ради у співфінансуванні.

Тепер давайте повернемося до висновків тимчасової контрольної комісії. У звіті цієї комісії зокрема, запропоновано переглянути та внести зміни до рішення Красноокнянської районної ради «Про районний бюджет Красноокнянського району на 2016 рік» в частині збільшення видатків на утримання Красноокнянської дитячо-юнацької спортивної школи (у сумі 55 000 гривень та Красноокнянської дитячої музичної школи у сумі 105 000 гривень.

Районна державна адміністрація спільно з директором ДЮСШ Валерієм Кришталем та виконувачем обов’язків директора Музичної школи Ольгою Король повторно спільно опрацювали питання щодо зазначених висновків.

По-перше, доводимо до відома громадськості і висловлюємо щиру вдячність депутатам Красноокнянської селищної ради за розуміння того принципу справедливості, який був задекларований райдержадміністрацією при формуванні показників бюджету. Красноокнянською селищною радою у цьому році виділено 100 000 гривень на фінансування Музичної школи і ДЮСШ – по 50 000 кожному закладу.

Враховуючи зазначене, інформуємо, що затверджені кошторисні призначення дитячо-юнацької спортивної школи зі змінами 26.02.2016 року в повній мірі забезпечують видатки на заробітну плату з нарахуванням, виплату стимулюючих надбавок тренерам (302 714 грн.) та поточні видатки (20 925 грн.).

Щодо фінансування на утримання Красноокнянської дитячої музичної школи повідомляємо, що в районному бюджеті залишки асигнувань загального фонду до кінця року станом на 01.03.2016 року становить 294,1 тис. грн. та 47,4 тис. грн. спеціального фонду.

Вищезазначені залишки кошторисних призначень забезпечують виплату заробітної плати викладачам з розрахунку 8,61 ставки, 2 ставок технічних працівників та видатки на придбання товарів, оплату комунальних послуг і енергоносіїв у повному обсязі на 2015/2016 навчальний рік.

Завдяки злагодженій роботі райдержадміністрації та конструктивній позиції виконуючої обов’язки Музичної школи Ольги Король з 01 березня вирішене питання хорового співу.

При формуванні навчального плану Музичної школи на 2016-2017 рік, за необхідності, кошторисні видатки будуть уточнені.

Ще раз дякуємо всім, хто причетний до сталої роботи позашкільних навчальних закладів, хто не піддається на провокації, а своєю щирою працею забезпечує умови, аби діти району могли отримувати якісну освіту та всебічно розвиватися. Окреме спасибі – педагогам, які навчають та тренують наших діток.

Додатково райдержадміністрація інформує, що в поточному році буде прийнята програма розвитку фізичної культури та спорту в Красноокнянському районі на 2016-2020 роки, в якій будуть передбачені кошти на підтримку спортивних заходів. В планах закупити сучасні тренажери та створити фітнес зал, де дорослі, за певну плату, змогли б займатися спортом, а виручені кошти направити на підтримку ДЮСШ.

Паралельно, для стимулювання наших дітей до розвитку та самовдосконалення планується започаткувати систему грандів – грошових винагород за творчі та спортивні досягнення – відповідний проект програми вже готовий і буде поданий до районної ради.

Тож найкращі зможуть отримати справедливу винагороду за свої старання.

О. Лончак, заступник голови райдержадміністрації.

На принципах справедливості – 2

Бог свідок – ми цього не хотіли. Ми намагалися допомогти розв’язати проблему з фінансуванням музичної школи, йдучи на компроміси, погоджуючись і на скорочення годин і штатних одиниць. Однак черговий допис спочатку в Фейсбуці, а потім і на сторінках районної газети заступника голови РДА О.А.Лончака під назвою «На принципах справедливості та ефективності» змусив нас до відповіді. Ні, ми в жодному разі не виправдовуємося. Але працюючи стільки років з дітьми, звикли бути чесними, як педагоги, і перед дітьми, і перед батьками. Мова зараз більше про моральну сторону конфлікту влади і колективу музичної школи. У нас є людська і професійна честь і гідність, і ми нікому не дамо паплюжити нас, школу, дітей.

А чутки про закриття чи скорочення контингенту музичної школи виникли з конкретного факту: пропозиції РДА по зменшенню фінансування музичної школи, скоротивши посаду директора і зменшити кількість ставок викладачам школи з 10 до 5.

Отож про порушення в роботі музичної школи, прикрі, на думку автора: «тут (у музичній школі) навчали по незатвердженому в установленому порядку навчальному плану»… (цитати із згаданого матеріалу подаються чорним шрифтом).

План роботи школи затверджено начальником відділу культури, плани відділів – затверджено директором школи, індивідуальні плани – затверджені заввідділами. Навчальний план школи затверджений директором – саме на цей факт нам звернули увагу, мовляв, це не правильно. Можливо, згодні є помилка (порушення) називайте як хочете, але нехай кине камінь в нашу сторону той хто не помиляється. Ми готові виправити всі помилки, але вказані вони чомусь лише в надрукованому матеріалі. До того ж, коли робилися розрахунки на початку навчального року питання з фінансуванням школи не виникало – планували як завжди.
Ви пишете, що вивчали ситуацію (РДА), а далі згадуєте про перевірку. Яку? Нам ніхто не повідомляв про будь-яку перевірку з боку райдержадміністрації, а мало б це бути в письмовій формі, або наказом відділу культури, це, по-перше. По-друге, якщо перевірка була то де висновки, чому колектив з ними не ознайомлений і чому не надано терміну на їх усунення. Складається враження, що перевірка робилася невідомо ким, невідомо коли, а висновки напрацювалися лише для газетної статті.

Далі.

«Вибірковою перевіркою контингенту учнів за останні 5 років встановлено, що одні й ті ж учні не закінчивши клас фортепіано, зараховувались до інших інструментальних класів…». Повідомляємо, фактів переводу учня з одного відділу на інший за останні 20 років роботи – немає. Є факт навчання учнів на двох відділах паралельно, що дозволено Статутом школи і є поширеною практикою усіх шкіл (в 2015-2016 рр. це два учня, які мають бажання в подальшому займатися музикою).
А щодо віку дітей, то підкреслимо, наша школа є дитячою музичною школою (діти у нас до якого віку?).

«…Неефективне планування навчально-виховного процесу у школі умисно призвело до перевантаження педагогічних працівників, адже тижневе навантаження чотирьох викладачів музичної школи станом на 1 вересня 2015 року складало по 39 годин…». Навантаження 39 годин є нормою для малокомплектних шкіл, бо дуже гостро стоїть кадрова проблема. В ці 39 годин входять тільки предмети Державного стандарту, за винятком хорів.

«…Результатом такого управління стало застосування І варіанту строків навчання у інструментальних класах, а саме – 8-ми річного, а не 6-ти річного у розумінні наказу Міністерства культури України від 11.08.2015 № 588 «Про затвердження Типових навчальних планів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)…». Що означає «у розумінні наказу…»? Наказом затверджено типові навчальні плани для 8-річного навчання – фортепіанний відділ, і 6-річного – народний. Так працює вся Одещина і конкурсні програми для учнів музичних шкіл області розраховані саме на 8-річну освіту для фортепіанного відділу. Так, визнаємо в Статуті допущено технічну помилку, бо там вказано 7-ми річну освіту. Та навчальні плани складено саме з розрахунку на 8-річне навчання на фортепіанному відділі і 6-ти річне – на народному.

«…до першого класу щорічно зараховувались на навчання 15 учнів, а наприкінці восьмого року навчання свідоцтво отримали, в середньому, лише 6 випускників…». Свідоцтва про закінчення музичної школи отримали всі діти, які закінчили школу. Дійсно, випускається дітей менше ніж зараховується до першого класу. Це, знову ж таки, нормальна статистика для шкіл естетичного виховання. І є результатом різних факторів, наприклад, у молодших класах діти охоче займаються, у них більше вільного часу, а ставши дорослішими у них з’являються інші захоплення і школу вони залишають. А ще стан здоров’я, сімейні обставини, неможливість оплачувати навчання батьками, зміна місця проживання. Це робиться за письмовою згодою батьків. А хто бажає пов’язати своє життя з музикою той впевнено крокує вперед і закінчує школу.

«…затверджене директором школи педагогічне навантаження не дозволяє  працівникам установи виконувати не лише викладацьку (навчальну) роботу, а й іншу педагогічну діяльність, передбачену посадовими обов’язками та режимом робочого часу, а саме: підготовчу, виховну, методичну, організаційно-педагогічну та іншу роботу…». Це ви нас пожаліли? Чи таким чином висловили сумнів у наших творчих і професійних можливостях? Так от, повідомляємо. Ми звикли працювати з повною віддачею, не дивлячись на години прописані в табелі та на вихідні і святкові дні. Красноокнянці знають – при школі діяли: ансамбль викладачів «Чарівна скрипка», чоловічий ансамбль «Патріот», танцювальний ансамбль «Веселі нотки». І це не просто перелік, це реальна творча робота колективу школи, підтверджена десятками виступів на концертах та урочистих заходах в районі.

Протягом 2014-2015 років нами проведено 18 заходів, де наші діти і педагоги показували свої творчі надбання. Уже протягом 2016 року таких заходів відбулося 10. У тому числі – участь у районній педагогічній конференції з хореографічною композицією; виступ учнів та викладачів у концерті до всесвітнього Дня Миру (4 номера); концерт в музичній школі присвячений першокласникам; виступ викладачів у РБК в концерті до Дня вчителя; концерт інструментальної музики в ДМШ (виступ молодшого і старшого хорів та інструментальні номери всіх відділів та всіх викладачів; участь у територіальному конкурсі молодших класів фортепіанного та народного відділів; участь у обласному конкурсі «Струмочки»; літературно-музична композиція до дня Святого Миколая; новорічний карнавал. Все вищевикладене може підтвердити і кожен учень школи, і батьки, і глядачі…

Ще такий факт. Наші виступи, тобто реальний результат роботи підтверджено численними нагородами дітей і викладачів. Нагадаємо вам, що саме наша випускниця Корчинська Катерина була стипендіаткою губернатора Одещини в 2015 році, а пізніше стала ученицею музичного училища ім.Глієра в Києві.
Кожен наш виступ і кожна нагорода зафіксовані нами. Ми пишаємося своїми учнями, ми цінуємо вклад кожного члена колективу в розвиток школи і кожного учня окремо.
Також зазначимо. В 2010 році школа пройшла атестацію, а в 2013 році планову перевірку обласного відділу культури. За їх результатами ми отримали акти і розробили план для виконання рекомендацій.

І ще. Не економте на дітях. Заощаджуйте на іншому.
Додамо лише, що всі ми, а особливо директор школи, яка пропрацювала саме директором двадцять років, завжди працювала чесно і добросовісно і має заслужений авторитет як громадянина так і спеціаліста і тепер її авторитет працює на неї – вам його не скомпроментувати.
У музичній школі директор не мала ні заступника по навчально-виховній роботі, ні секретаря, ні завгоспа, ні працівника по ремонту шкільного приладдя. Та за цей період зроблено багато – приміщення школи в доброму стані і можливо тому стало ласим шматком і в іншому питанні – є ідея, тієї ж РДА, передати її під приміщення суду. Вже неодноразово оглядалися наші приміщення, екскурсії проводилися…

Знаєте, дуже хочеться наголосити на такому моменті – нам завжди допомагали голови райдержадміністрації, районної ради. Директор ініціювала питання і нам йшли на зустріч у їх втіленні в життя. За ці двадцять років роботи ми кажемо слова вдячності:
Торжинському М.О. та Драчинському П.І., які надскладними зусиллями зуміли передати це приміщення на баланс музичної школи;
Новаковському А.Г. – капітальний ремонт залу;
Білому С.М. – капітальний ремонт коридорів;
Тижу В.П. – капітальний ремонт даху;
Арнауту В.П. – заміна дверей та вікон на першому поверсі;
Лемищуку М.В. та Піструілу М.О. – придбання фортепіано на суму близько 10000 грн. та капітальний ремонт фасаду;
Кузнєц Є.А. – за багаторічну підтримку задумів і ініціатив школи;
Гавришу В.Л. – ?.. Хотілося б написати щось хороше.

Ото ж, шановні, може досить. Уже кілька місяців ми не можемо повноцінно працювати, ми не розуміємо чому ми і наші години (зарплата) стали предметом такого резонансу. У нас індивідуальне навчання з кожним учнем конкретно і індивідуальні плани на кожного учня посеместрово і на рік. Ми несемо відповідальність перед дітьми і батьками за виконання навчальних планів, а, головне – маємо результат.

На сесії районної ради, де заслуховувався звіт комісії, депутатами була висловлена слушна думка зустрітися райдержадміністрації з працівниками школи для вирішення всіх питань. На нашу думку, краще користуватися не «витягами» з паперів, які не впливають на якість знань, а реальним діалогом. Погодьтеся, можна писати бездоганні плани, чесно відсиджувати робочий час, а результату не буде.

Наголошуємо також на бережному ставленні до кваліфікованих кадрів, бо в нашому районі ця проблема завжди була і є дуже гострою. Кадри треба берегти.
Ну і останнє. Це, так би мовити, повертаючись до поняття справедливості. А іншими словами… пам’ятаєте, в народі кажуть, що не варто шукати скалку в оці сусіда, коли під власними ногами колоди не видно. Отож давайте будемо справедливими, шановні державні службовці. І перше, що зробіть, оприлюдніть власні зарплати, не оклади, а зарплати.

Друге, давайте проведемо експеримент і всі гуртки в школах, ДЮСШ, БДЮТ переведемо на платну основу, частково, як у музичній школі. Адже ми добре знаємо, що коштів у батьків обмаль. А діти хочуть вчитися. Отоді й подивимося, де і скільки дітей залишиться. Скільки їх будуть приймати і скільки випускати. І чи будуть батьки оплачувати навчання там дітей. Ну якщо бути справедливими…
Але справедливість, як ми зрозуміли, залежить від кабінету, в якому про неї говорять…

М.Корсак, директор школи, працівники – Король О.В., Дуднік М.М., Брадик Т.В.

Залишити відповідь