Недоспівана пісня… Ой, чого калина віти похилила. Чи багато квіту, чи важка роса?..

Ні, не від білого цвіту і не від срібної роси, віти похилені то  “лісоруби” поламали, понівечили віти і зрубали під самий корінь. Та корінь несила їм вирвати. Свій слід залишила “Калина” в наших серцях, душах і помислах.
20 квітня нинішнього року, народному колективу ансамблю “Калина” виповнилося б 10 літ з дня його заснування. З якою радістю і нетерпінням чекали цього дня члени колективу.
Та не так сталося, як гадалося… А пишатися є чим. Адже за десять літ репертуар ансамблю поповнювався все новими народними піснями і їх налічується біля двохсот. А скільки залишилося недоспіваних…
За цей період і нам додалося по десять літ. Наші голови ще густіше поснувало сріблясте павутиннячко. До чиєїсь гавані вже й осінь золота припливла, а до когось у віконечко легенько стукається довга, холодна зима. Та як не хочеться впускати її в свою душу. І тільки пісня зігріває наші серця.
Літа минають, літа минають
Та їх не повернути знов.
І тільки пісні веде дорога
У нашу юність і любов.
Я дуже вдячна вам, дорогі дівчата, за проведений разом час, довжиною у десять літ. Пісня нас єднала. Адже ми всі різні за характером, смаками та в музиці ми – єдині. А тому, всі роки, жили дружною сім’єю, спірні питання вирішували разом. Низький вам уклін за любов до прекрасного, до пісні нашого українського роду, до маминої пісні.
І хочеться особливо подякувати С.Є. Тімоніній, Л.М. Миліховській, Г.А. Касько, В.Д. Коритній, В.П. Гирінковій, Є.К. Філатовій, Р.І. Добі та музичному працівнику І.Ф. Міліховському.
Ми завжди пам’ятали і про тих учасників нашого колективу, які з різних причин змушені були залишити колектив.
Дякуємо ініціаторам-засновникам ансамблю “Калина” Т.П. Гостроченко та А.Г. Булах.
Щира вдячність глядачам, які сприймали народну пісню оплесками і цим вселяли в нас віру, що пісня народна жива і вічно їй жити, як би не змінювався час.
Від щирого серця ще раз дякую всім і зичу великого людського, земного щастя, основою якого є здоров’я. І нехай ваша життєва нива ще рясно засівається і густо проростає зернами добра, благополуччя, успіхів, удачі та везіння в житті.
Миру та спокою в кожну вашу сім’ю, родину та нашій рідній Україні.

З великою шаною, повагою, вдячністю
Г. Старинська.

Залишити відповідь