Новорічний настрій, щирість і талант

Якщо вас запитають: “Що найважливіше у житті педагога?”, ви, не задумуючись, відповісте: “Навчити учнів” і будете цілком праві. Якщо вам скажуть, що педагоги полюбляють ставити театралізовані вистави для своїх учнів, ви, скоріше за все, скажете, що це нісенітниця, але тільки при умові, якщо ви ніколи не були гостем Чорнянської школи-інтернат. Тут при будь-якій можливості у повному складі педагогічний колектив з превеликим задоволенням виступає перед своїми вихованцями. Ми про це знали, ми це бачили. Проте і в цьому році, напередодні новорічних свят, ми зайвий раз не змогли відмовити собі у задоволенні відвідати даний навчальний заклад ще раз.

Цьогоріч ці неймовірно енергійні і талановиті люди підготували для свого учнівського колективу, батьків, гостей і усіх бажаючих новорічну театралізовану казку “Марья Искусница и другие”. Для того, щоб повноцінно описати дану подію, не вистачить усіх сторінок газети. Зі свого боку ми щиро зізнаємося, що отримали космічне задоволення від декораційної роботи, від костюмів, від легкої гри акторів (саме так потрібно назвати учасників, побувавши в залі особисто), а також від реакції публіки, зокрема вихованців школи, які зацікавлено протягом більше двох годин спостерігали за подіями на сцені і активно приймали участь у художніх номерах.

Для вас ми пропонуємо фото з епіцентру події, а також повне відео. Читачам радимо, при будь-якій нагоді активно долучайтеся до волонтерської і спонсорської допомоги даному закладу і обов’язково приїздіть туди на свята, адже це “інша країна”, нові емоції і відчуття, варто їх спробувати. Акторам кричимо “Браво” і з Новим роком вас усіх, дорогі друзі!

Колектив редакції “Красноокнянський вісник”.

Якщо ви когось упізнаєте на фото, або вам є що сказати – залишайте коментарі внизу під матеріалом. Нам важлива ваша думка. Коментування відкрите для всіх.

ФОТО:

Залишити відповідь