Окнянський ВІСНИК | Офіційний сайт

Районна газета для всіх

Окнянщина Фоторепортаж

Обласні змагання з міні-футболу, які стали візитівкою юнацького спорту Красноокнянського району

IMG_7523

Протягом восьми років в смт. Красні Окни проходять обласні змагання з міні-футболу, які стали візитівкою юнацького спорту Красноокнянського району. Про змагання знають багато команд Одеської та Вінницької областей, які із задоволенням приймають в них участь.
В цьому році змагання проходили 22-23 травня 2015 року серед юнаків 2000 року народження, які проводились вперше спільно дитячо-юнацькою футбольною лігою Одеської області (президент Дімітров Д.С.) та Красноокнянською ДЮСШ. У змаганнях взяли участь 10 команд: команди Красноокнянської ДЮСШ 2000 та 2002 років народження, ДЮСШ «Локомотив» та «Освіта» м. Котовськ, ДЮСШ Котовського району, Роздільнянської, Ананьївської та Любашівської ДЮСШ, ДЮСШ «Темп» м. Вінниця та ДЮСШ «Локомотив» м. Гайворон (Кіровоградська область).
Традиційно змагання розпочалися з параду учасників та феєричного виступу творчого колективу Красноокнянського НВК, які вразили всіх присутніх. Потім зі словами вітання до гостей звернулись Лончак О.А., начальник відділу освіти та Островська В.С., директор Красноокнянського НВК, які побажали чесної боротьби на міні-футбольному майданчику.
Шляхом жеребкування команди були розподілені на дві групи по п’ять команд. До півфіналу потрапляли по дві команди, які посіли перше та друге місця у своїх групах. Взагалі, перший ігровий день був досить насичений, адже було зіграно 17 ігр в групах та це не заважало юним футболістам демонструвати гар-ний рівень підготовки.
У півфіналі зустрілися команди Красноокнянської ДЮСШ та ДЮСШ «Темп» м. Вінниця, де в наднапруженій боротьбі з рахунком 5:2 перемогли вінничани, у другій півфінальній парі команда Роздільнянської ДЮСШ перемогла своїх одноліток з м. Гайворон 4:3.
Отже, у фінальній грі за третє місце зустрілися красноокнянці та вихованці ДЮСШ «Локомотив» м. Гайворон, де з рахунком 6:2 перемогу святкували красноокнянці. У грі за перше місце команда «Темп» з Вінниці розгромила з рахунком 9:0 юнаків Роздільнянської ДЮСШ.
В підсумку змагань перше місце здобула команда ДЮСШ «Темп» м. Вінниця, друге місце – команда Роздільнянської ДЮСШ та третіми стали господарі турніру – команда Красно-окнянської ДЮСШ. Команди-призери були нагороджені кубками та грамотами, гравці грамотами та медалями. Також призери змагань були нагороджені комплектами футбольної атрибутики, які було надано дитячо-юнацькою футбольною лігою Одеської області.
Окремі слова вдячності слід сказати депутатам Красноокнянської районної ради Платону І.П. та Білоусу О.С. та директору ПП «Ладо» м. Запоріжжя Саналатію А.А. за допомогу в проведенні змагань. Взагалі турнір пройшов в теплій, дружній атмосфері з цікавими, захоплюючими іграми.
Організатори турніру дякують творчому колективу Красноокнянського НВК за гарну підготовку церемонії «відкриття змагань», командам за видовищний футбол, батьківському комітету та всім, хто надає посильний вклад в проведення змагань.