Окнянською селищною радою розроблений проект рішення «Про затвердження Генерального плану та плану зонування території смт. Окни».

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Окнянською селищною радою розроблений проект рішення «Про затвердження  Генерального плану та плану зонування території смт. Окни».

Розробником проекту нового Генерального плану та плану зонування території смт Окни Окнянського району Одеської області є ТОВ «Архікон».

Проект рішення розміщено на сторінках Facebook Окнянської селищної ради, Окнянської районної державної адміністрації та веб-сайті районної газети «Красноокнянській вісник».

Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, а також їх об’єднань щодо проекту регуляторного акту, надані в письмовій формі  на адресу  розробника – вул. Першотравнева, 31, смт Окни, Окнянського району, Одеської області, 67900, тел. (262) 2-10-53, e-mail: selychna5@ukr.net, приймаються селищною радою до розгляду впродовж місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акту.

За додатковою інформацією звертатися до землевпорядника апарату селищної ради та за тел. 2-17-35.

 

ОКНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про  затвердження  Генерального плану та плану зонування території смт Окни

Розглянувши матеріали проекту нового Генерального плану та плану зонування території смт Окни, з метою забезпечення планомірного, економічно обґрунтованого і комплексного розвитку селища, підвищення його рівня благоустрою та створення умов життєдіяльності населення, відповідно до ст. ст. 16,17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. ст. 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території смт Окни Окнянського району Одеської області» розроблений ТОВ «Архікон».
  2. Вважати таким що втратив чинність Генеральний план селища Красні Окни Красноокнянського району Одеської області який був розроблений в 1988 році.
  3. Секретарю селищної ради довести зміст даного рішення через районну газету «Красноокнянський вісник» та оприлюднити шляхом розміщення його на сайті районної ради, державної районної адміністрації та на сторінці Facebook селищної ради.
  4. Землевпоряднику селищної ради забезпечити загальну доступність матеріалів генерального плану населеного пункту шляхом його розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування та у загальнодоступному місці у приміщенні Окнянської селищної ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань аграрного комплексу і раціонального природокористування.

В.А.Євтуховський, селищний голова.

Залишити відповідь