Передплата

Передплатіть електронну версію газети Окнянський вісник

У вас є можливість отримати доступ до електронної версії газети «Окнянський вісник».

Мати завжди під рукою улюблене видання та ще й економити на цьому – це реально.

Газета “Окнянський вісник” доступна і в електронній версії. А це значить, що, оформивши передплату, ви зможете не тільки економити, але і читати видання на будь-якому носії: на комп’ютері, планшеті або смартфоні. Крім того, свіжі номери газети в електронному вигляді будуть доступні для читання у день виходу газети без затримок.

Про своє бажання стати передплатником електронної версії «ОВ» повідомте на e-mail: krvisnik@outlook.com (з поміткою «Електронна передплата на газету), вказавши своє прізвище, термін передплати (місяць, квартал, півріччя, рік), свою електронну адресу та номер телефону. Після оплати ви отримаєте на свій e-mail логін і пароль для перегляду файлів у форматі PDF за оплачений період, матимете доступ і до архіву газети.

Вартість передплати:

На 3 міс. – 39 гривень

На 6 міс. – 78 гривень

На рік – 156 гривень

Передплативши електронну версію «Окнянського вісника», ви отримаєте доступ до новин та інших матеріалів газети, перебуваючи в будь-якій точці району, області, країни та світу.

Електронна версія газети «»Окнянський вісник — це сучасно, мобільно і зручно! Нагадуємо, що Ви також можете передплатити друкований варіант газети в будь-якому відділенні Укрпошти.

Довідки за телефоном: 096 5838621 та 0952055834.

Залишити відповідь