ПИЛЬНУЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ

ПИЛЬНУЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ

Національна поліціяДіти в підлітковому віці вкрай уразливі перед різноманітними шкідливими спокусами – цигарки, алкоголь, ігрові автомати та багато інших речей сприяють тому, що багато з них стають на шлях правопорушень або навіть злочинів. Завдання та відповідальність батьків – уберегти дітей від небезпечного шляху: розпусного способу життя та зацикленості на марних розвагах. Саме з метою підвищення відповідальності батьків та інших дорослих за здоров’я і життя дитини в цілому – дітям віком від 14 до 16 років заборонено знаходитись у  розважальних закладах та на вулиці без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють після 22:00.

Отож, за порушення дітьми зазначених обмежень до відповідальності будуть притягуватися їхні батьки або особи, що їх замінюють, а також, суб’єкти підприємницької діяльності, які допустили перебування дітей в своїх закладах всупереч встановленим обмеженням.

Сподіваємось, що  батьки уважно будуть ставитись до виконання покладених на них законом обов’язків, щодо виховання своїх дітей.

Гадаємо, такі заходи допоможуть запобігти зростанню злочинності в підлітковому середовищі, змусять батьків більш уважно ставитися до проблеми організації дозвілля власних дітей.

О.Цурко, старший інспектор Красноокнянського ВП Котовського відділу ГУНП  в Одеській області, капітан поліції.        

Залишити відповідь