Робочий візит депутата Осіпова В.О.

13 липня з робочим візитом в Ставрівській та Новосамарській сільських радах Окнянського району побував депутат Одеської обласної ради Осіпов В.О., де спільно з Лемищуком М.В.  провів зустрічі з сільськими головами та колективами місцевих закладів.

Це не перший подібний візит до сільських громад окнянщини. Так, кількома тижнями раніше, на прохання Ставрівського сільського голови, Осіпов В.О. та Лемищук М.В. придбали та допомогли встановити п’ять вікон для приміщення дитячого садка та двері для школи. Оглядаючи приміщення Ставрівського НВК депутат був вражений досить скрутними умовами, в яких на даний час  доводиться навчатися дітям. І це при тому, що поряд височіють стіни сучасної, але недобудованої школи.

Image00003Image00001Image00004

Ставрівський НВК славен своїми традиціями, має багаторічні напрацювання в питаннях організації освітніх заходів та дозвілля дітей. Також гідно представляє район на конкурсах і змаганнях різного роду, відтак, має мати відповідні умови, як для навчання, так і для відпочинку учнів. Колектив дуже стурбований ситуацією, коли будівництво школи припинено і жодних “рухів” в сторону позитивного вирішення ситуації (продовження будівництва) поки що не спостерігається.

Ставрівський сільський голова розповів історію цього довгобуду (будівництво триває вже 8 років) та передав Осіпову В.О. звернення від учительського колективу, батьків та учнів школи, просто жителів села щодо сприяння у вирішенні питання продовження будівництва школи.

Image00006Image00007

Image00008Image00009Image00011Image00010В Новосамарській сільській раді Осіпов В.О. та Лемищук М.В. зустрілися з працівниками сільського клубу і учасниками народного колективу «Берізка» та подарували баян керівнику ансамблю. Цей подарунок виявився дуже доречним, адже старий інструмент вже давно був несправним, а на новий не вистачало коштів. Баян був випробуваний відразу – дівчата заспівали «Ой, соловей щебече». На момент відвідування сільського клубу там відбувалася репетиція дитячого танцювального колективу й Володимир Олександрович подарував дітям іграшки.

Дорослі, а особливо діти отримали від спілкування з гостями багато позитивних емоцій та хороший настрій.

-Дитячі усмішки та їхні щасливі обличчя ось найцінніша нагорода за благодійність, – відзначив Володимир Олександрович.

Image00012Image00013Image00015Image00014

Залишити відповідь