РІШЕННЯ Про перейменування селища

КРАСНООКНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  РІШЕННЯ

 

14.07.2016  № 93-VII

 

Про перейменування селища

Керуючись статтею 146 Конституції України,  Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», статтями 25, 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про перейменування деяких населених пунктів» від 19.05.2016 року № 1377-VIII, враховуючи  рекомендації Українського інституту національної пам’яті та постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності і захисту прав громадян, Красноокнянська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Перейменувати селище міського типу Красні Окни Красноокнянського району Одеської області на селище міського типу Окни, Красноокнянського району, Одеської області.
  2. Приведення назви селища міського типу у відповідність до українського правопису не потребує обов’язкових (спеціальних) змін поштових адрес жилих будинків, установ та споруд.
  3. Вважати, що правовстановлюючі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухоме майно, тендерна документація, договори, паспорти та інші документи, які містять назву перейменованого селища міського типу «Красні Окни» цим рішенням, є чинними з урахуванням вимог законодавства.
  4. Виконавчому органу селищної ради провести роботу щодо внесення змін про включення нової назви селища міського типу «Окни» до Словників державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  5. Дане рішення вступає в силу з моменту його публікації в місцевому ЗМІ та на офіційному сайті районної ради та районної державної адміністрації.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань депутатської діяльності, законності і захисту прав громадян.

Селищний голова  В.А. Євтуховський

Залишити відповідь