У житті кожного учня настає момент розставання зі своїм першим вчителем. Це свято для багатьох є тим кордоном, за яким учні прощаються з початковою школою, дорослішають і йдуть у старшу школу. Останній урок з своїм першим вчителем, останнє родинне свято…  Цей день залишається в пам’яті назавжди.

Спасибі вчителю за добро…

У житті кожного учня настає момент розставання зі своїм першим вчителем. Це свято для багатьох є тим кордоном, за яким учні прощаються з початковою школою, дорослішають і йдуть у старшу школу. Останній урок з своїм першим вчителем, останнє родинне свято…  Цей день залишається в пам’яті назавжди.

Щемливе родинне свято відбулося у 4А класі Красноокнянського НВК, де класоводом Мирослава Іванівна Гвоздецька. Це традиційний захід, який проводять щороку у випускних 4-х класах школи. В актовій залі зібралися учні, батьки, бабусі і дідусі, вчителі, гості для того, щоб завдяки українським звичаям і традиціям в оригінальний спосіб попрощатися з початковою школою.

У актовій залі мерехтять яскравими кольоровими узори національних костюмів вихованців, вишиті рушники, якими прикрашена сцена і які на руках батьків. Лунали пісні про найрідніших людей: матерів і батьків, бабусь та дідусів. Кожне слово, кожен вірш, які промовляли малі артисти, звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших і найрідніших їм людей. Вірші, пісні про родину, танці, стали справжньою окрасою свята. Найвищою винагородою для дітей були теплі погляди, лагідні посмішки і сльози щастя їх рідних та гостей. Бурними оплесками батьки вітали своїх «пташенят», які впевнено розправляють свої крильця для польоту у довге життя.

Музичні номери своїм діткам підготували і батьки, які разом з ними співали пісні про синів і дочок…

Безліч щирих слів подяки лунало на адресу Ярослави Іванівни Гвоздецької.

 

 

Залишити відповідь