Столітній ювілей

Євдокія Самсонівна Йорга

15 березня виповнилося 100 років жительці села Дубове Євдокії Самсонівні Йоргі. Це найстарша жителька нашої громади, яка народилася в Дубовому в 1915 році і тут зустрічає свій ювілей.

Важкою була доля Євдокії Самсонівни. Все життя важко працювала, вийшла заміж та насолодитися сімейним життям не встигла – в 1941 році чоловіка Йоргу Олександра Аксентійовича, 1917 р.н., призвали на війну, а вже в 1943 чоловік загинув.

В 1938 році жінка народила дочку Анелію, з якою проживає разом і досі, саме Анелія доглядає маму у поважному віці. Було у Євдокії Самсонівни ще двоє дітей (хлопчики 1936 р.н. і 1942 р.н.) та вони померли в ранньому дитинстві.

Вдруге заміж жінка не виходила, проживала з дочкою і зятем.

Працювала в колгоспі   нормовичкою. Після нещасного випадку (впала стеля, було багато переломів) довго лікувалась, а тому пізніше змогла працювати тільки сторожем на парниках, в городній бригаді та ін.

З 1970 року Йорга Є.С. – пенсіонерка.

У Євдокії Самсонівни є один онук, один правнук та один праправнук, які проживають в сусідній Молдові (Тирасполі).

Скільки могла Євдокія Самсонівна допомагала дочці по господарству, доглядала онука. Останні два роки не виходить сама, потребує постійного догляду.

Від жителів Дубівської територіальної громади ми щиро вітаємо ювіляршу з 100-літнім ювілеєм. Здоров’я вам, Євдокіє Самсонівно, спокою і сімейного тепла і затишку.

 

С.Лученко, Дубівський сільський голова.

Залишити відповідь