Творіть добро – і воно вернеться

Творіть добро – і воно вернеться
19 грудня 2015 року виповнюється рік з часу створення благодійного фонду “Джерело життя!”. За цей період було зібрано коштів на загальну суму 100000 грн, витрачено на допомогу воїнам, які проходили і проходять службу в зоні АТО 90000 грн.
Прийшла біда у країну. Україна переживає найдраматичніші за останні 70 років події у своїй історії. Постало питання – бути чи не бути державі. І піднялися небайдужі: добровольці пішли на фронт, волонтери – у поміч. Кожен намагався щось зробити. За короткий час нам вдалося втілити в життя головну ідею створення фонду – об’єднати зусилля патріотів, щоб допомогти фінансово й організаційно нашій армії.
Багато зроблено та ще більше треба зробити, але нас не лякають труднощі і ми готові і далі розвивати благодійність в районі.
На початку нашої роботи стояли одні завдання, зараз – інші. Але сьогодні ми розуміємо – проблеми є, і головне – як їх вирішити – це і лікування поранених, й оздоровлення дітей воїнів АТО, і поміч родинам. Люди, які приєдналися до фонду, усвідомили просту істину: якщо нам Бог дає, а ми ділимося – то робимо правильну справу…
Дякую всім, хто відгукувався на наші прохання про допомогу: школярам і працівникам шкіл району, колективам дитячих садочків, БЮТ, а ще працівникам установ і закладів, селищному і сільським головам, фермерам, працівникам культури, жителям району. Ви ділилися харчами, одягом, взуттям, а найбільше коштами. Віддавали нам газові балони, плели сітки – спасибі.
І найперша подяка вам всім сьогодні – від тих людей, які завдяки вашим коштам вижили і повернулися додому живими. У цей справді нелегкий час ви не ділите світ на чужих і своїх, а тому бажаю всім миру, достатку і щоб добро, яке є у душах, не згасало.
Низько вклоняємося батькам і родинам бійців АТО, які захищають наше мирне життя на передовій і щиро бажаємо повернутися додому живими і здоровими.
На жаль, війна триває і робота фонду також. Ми продовжуємо збір коштів – приєднуйтеся. Попереду ще багато роботи, але ми вкотре підтвердили: українці – це велика нація, яка змогла об’єднатися і вистояти. Творіть добро – і воно вернеться.

І.Білий, засновник благодійного фонду “Джерело життя!”.

P.S. Оскільки нині на сторінках газети триває обговорення зміни назв вулиць селища пропоную одну з вулиць Красних Окон назвати на честь нашого земляка Миколи Антипова, який загинув в зоні АТО. Краще якби це була вулиця, на якій виріс його батько і проживає бабуся. Своїх героїв треба пам’ятати.

Залишити відповідь