Товариський матч

В перерві між першим та другим колом першості Красноокнянського району по футболу футболісти не відпочивають, так  19 липня 2014 року на футбольному майданчику смт. Фрунзівка відбувся  товариський матч між командами-сусідами. Участь прийняли чотири команди нашої області: збірна команда Красноокнянського району; команда с. Гонората – Котовського району; команда смт. Затишшя – Фрунзівського району; та команда господарів поля – смт. Фрунзівка.

Незважаючи на значну різницю в віці між гравцями команд-суперників, гра була видовищною та насиченою непередбачуваними подіями.

За результатами змагань команда нашого району здобула перемогу за очками, і тим самим виборола І – місце та право приймати суперників на своєму полі.

Матч-відповідь, було проведено 03.08.2014 року в с. Новосамарка.

Участь прийняли три з чотирьох команд першої зустрічі. За результатами змагань, які також проводились за формулою «по колу», ІІІ – місце посіла команда с. Гонората (Котовського району), ІІ – місце закріпила за собою команда смт. Фрунзівка, а перемогу знову отримала збірна команда  Красноокнянського району.

Всі команди були нагороджені, кубком, грамотами та щирою подякою за добру, чесну та видовищну гру.

Змагання проводились за спонсорської допомоги керівника СТОВ «Мрія»Добровольського М.П.

 Д.Ковальчук.

Залишити відповідь