То є велика честь бачити ветеранів живими

Як і анонсувалося відділом культури, до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Європі, в селищі Красні Окни відбулись ряд приурочених цим датам культмасових заходів.

6 травня на сцені районного будинку культури учасники приємно вразили глядачів різноманітністю художніх номерів. Гарно декоровані і грамотно зрежисовані виступи, мабуть, не залишили байдужими нікого.

8 травня спільними діями Свято-Вознесенської церкви і учнівським, педагогічним та батьківським колективами Красноокнянського НВК біля пам’ятника загиблим воїнам відбулось духовне дійство. Зібрались чимало людей. Протоієрей Олексій відслужив панахиду, а учасники влаштували своєрідний флешмоб – після ходи з запаленими лампадками вони стали у формі великої свічки на сходинках у центрі селища. У поєднанні з темрявою наступаючого вечора, це створило особливий, пронизуючий психологічний ефект, а також гарну художню композицію.

9 травня традиційно біля стели загиблим воїнам відбувся святковий мітинг. До заходу були залучені ветерани. В їх честь учасники співали, танцювали і говорили щирі слова вдячності. Ті одиниці свідків страшної війни, ослаблені старістю, але ще такі молоді душею, зі щирими усмішками радо спілкувались з молодим поколінням і охоче позували перед об’єктивами фотоапаратів, немов би наголошуючи, що час летить швидкоплинно і для нас є велика честь бачити ветеранів живими.

Залишити відповідь