У Красних Окнах урочисто відзначили 70-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі

IMG_51709 травня урочистою колоною учасники свята 70-ої річниці Пе-ремоги пройшлися від районної державної адміністрації до стели загиблим воїнам. Представники влади та громадськості поклали квіти та вінки до підніжжя пам’ятника і вшанували визволителів хвилиною мовчання. Серед живих ветеранів у Красних Окнах залишилися одиниці, більшість із них вже не змогли відвідати захід особисто.

Урочисте дійство продовжив мітинг-реквієм. Вихованці будинку дитячої та юнацької творчості, музичної школи, Красноокнянського НВК та працівники районного будинку культури подарували глядачам незабутні художні номери, наповнені змістом та енергією у дусі слави. Аби яскравіше пригадати ветераніввизволителів, глядачам були продемонстровані портрети багатьох захисників Красноокнянщини, які в ті страшні роки визволяли Україну від нацистів, а також захисника новітньої України Антипова Миколу, який минулого року загинув в зоні антитерористичної операції на Сході України.

Ввечері відбулася панахида за загиблими, яку провів настоятель Свято-Вознесенської церкви протоієрей Олексій Діаковський.

Залишити відповідь