Школі в Ставровому бути і 1 вересня 2018 року її буде відкрито

Школі в Ставровому бути і 1 вересня 2018 року її буде відкрито

Таку заяву зробив голова Одеської обласної державної адміністрації Микола Степанов  в ході робочого візиту до села Ставрове.

Голова ООДА познайомився з директором, вчительським та учнівським колективами школи, які організували для нього екскурсію нинішнім приміщенням школи і довгобудом нової. Враження від умов, в яких навчаються діти – без коментарів. І висновок – 1 вересня 2018 року нова школа буде здана в експлуатацію і там навчатимуться діти. Слово губернатора, а він слів на вітер не кидає.

-Інвестиції в освіту – інвестиції в майбутнє, – сказав Максим Володимирович. Ми зобов’язані вкладати кошти в освіту і навчати наших дітей за новітніми технологіями і в найкращих умовах. Так буде і в Ставровому. Так буде по всій Одещині.

Із важливих завдань на сьогодні – оновити проектну документацію, визначитися з обсягом коштів, їх головним розпорядником, та підрядною організацією, яка завершуватиме роботи.

-І якість робіт, вона має бути найкращою, бо тут навчатимуться діти, – зазначив Максим Володимирович.

На запитання журналістів, де візьмуться кошти, Максим Володимирович відповів, що знає де їх брати. Тим більше, що до фінансування долучається районний і сільський бюджети.

Довідка. Віднедавна Максим Степанов став мешканцем Ставрово, купивши у цьому селі будинок. Згідно декларації про доходи у 2016 році він сплатив податки саме до бюджету Ставрівської сільської ради – більше двох мільйонів гривень, які в числі інших й підуть на завершення будівництва школи.

Перемога Вікторії

Юна мешканка села Ставрове Вікторія Шпак у свої 18 років навіть і не мріяла, що стане власницею будинку, який їй подарує губернатор Одеської області. Вікторія дитина сирота і перебувала на квартирному обліку. Їй підшукували будинок. Служба у справах дітей і сільський голова працювали над цим питання і планували вирішити його до кінця року. Аж тут така радісна нагода – придбаний собі будинок губернатор вирішив подарувати дитині-сироті.

І ось це сталося. Розчулена дівчина зустрічає дорогих дітей. Максим Степанов по батьківськи відчиняє перед нею двері, вручає документи на будинок і запрошує юну господиню у власний дім.

Тут все облаштовано для життя. Вікторія скромно посміхається, бабуся плаче…

Довідка. Вікторія осиротіла в п’ять років, коли померла мама, а через сім років і батько покинув цей світ. Її виховувала бабуся. Нині дівчинка навчається в Подільському училищі на кухаря, мріє продовжити навчання у технікумі…

Докладніше на сторінках газети “Красноокнянський вісник”.

Залишити відповідь