Щира зустріч

IMG_4897

Події останніх  місяців  в котрий раз довели, що український народ неможливо подолати.  Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, відчуття причетності до загальнодержавних справ та дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої Батьківщини.
Васильчук Василь Борисович, втомлений військовими діями та далекими небезпечними дорогами, котрі з квітня  і до тепер водили його  Артемівськом, повернувся додому, і одразу потрапив у щирі обійми синів, дружини, онуків, школярів. З квітами, прапорами учні 9 класу  Ставрівського НВК зустріли бійця, який розповідав про тяжкі будні воїнів. Розповідь справила незабутнє враження на школярів. Учні ставили багато питань, отримували змістовні відповіді. Познайомилися з  вірним другом, собакою по кличці Пуля.
Підготував для школярів Василь Борисович подарунок – прапор України з підписами та побажаннями від всіх воїнів своєї бригади. Цей безцінний подарунок він вирішив передати учням нашої школи.
Захисник був  приємно вражений патріотизмом школярів, розчулений до сліз дитячою щирістю. Щирим і хвилюючим було спілкування  з воїном-земляком
Всі ми хочемо миру рідній Україні. Нехай чиста блакить українського неба не жахається від розрядів «Градів»! Нехай нарешті запанує мир і спокій на нашій землі. Хай радість буде в наших серцях і душах.

О. Мудрик,
класний керівник 9 класу Ставрівського НВК.

Залишити відповідь