22 грудня – День енергетика. Колектив РЕМ підводить підсумки роботи за 2015

На фото – перед виїздом на роботу водій Ковтун А.А. і електромонтер буруян А.Г., слюсар Заїка В.І.

22 грудня – День енергетика. Колектив РЕМ підводить підсумки роботи за 2015
2015 для нас пройшов (проходить) у важких економічних умовах, що позначилося на виконанні намічених планів.
Була проведена оптимізація персоналу і ще три електромонтера були призвані на військову службу, хоча всі плани річні залишилися без коригування. Недонадходження матеріалів, запчастин, ПММ також значно вплинула на наші показники. Але завдяки вжитим заходам керівництва РЕМ та всіх працюючих можна з упевненістю сказати, що все те що намічали ми виконали і перевиконали, і в цьому заслуга всього колективу.
Сьогодні до нашої роботи, до наших послуг, а це надійне електропостачання споживачів, інші вимоги та підходи ніж 5 років тому.
При ситуації з газом і вугіллям – електроенергія залишилася одним основним джерелом життя в районі, в будинках повинно бути світло, тепло і надійно.
Цього року було замінено 150 опор, відремонтовано 60 підстанцій, з них 9 шт. змонтовано нових – це в селі Антонівка, Флора-Іванівка, Федосіївка, Артирівка, виконувалися завдання енергозбутової діяльності.
Надійно і оперативно працювала диспетчерська служба – все це дало нам зворотню реакцію споживачів – надійшло менше скарг і нарікань. Не з нашої вини (а через підвищення тарифів) споживання електроенергії в поточному році зменшилася на 3 млн кВт / год. Знижено втрати електроенергії в мережах, споживачами оплачено близько 18 млн. грн – з них 7.5 млн. грн населенням.
РЕМ сьогодні до зими готовий отримати якомога більше електроенергії і якісно передати її Вам.


Від усієї душі хочеться привітати всіх колег РЕМу, району – всім Вашим сім’ям, нашим пенсіонерам, хлопцям, які служать у Збройних Силах України, з професійним святом – Днем Енергетика!
Наші кращі працівники до цього свята – а це контролер Клочко І.А., електромонтери Прокопчук В.С., Буруян А.Г., майстер Брижатий С.В., водії Ковтун А.А., слюсар Заїка В.І. – Відзначені грамотами та подяками міністерства енергетики України і «Одесаобленерго».
Усім спасибі за Вашу працю – стабільної, безаварійної роботи, хорошої зарплати!
Також у переддень Нового року – бажаю всім миру, людського щастя, міцного здоров’я.
За мир і дружбу – за енергослужбу!

П.Кучер, начальник РЕМ.

Залишити відповідь