Квартира для дитини-сироти

Днями голова районної державної адміністрації Микола Лемищук вручив ключі та документи на квартиру особі з числа дітей-сиріт Денису Антошкіну.
Під час зустрічі з хлопцем, Микола Васильович зазначив, що це приємна подія для всіх без виключення її учасників.
-Це спільна робота обласної та районної влади. У нас є повне порозуміння та співпраця. Як результат – сьогодні цей юнак має власний дім. Ми й надалі плануємо продовжувати цю роботу та вишукуватимемо кошти на вирішення таких проблем, – наголосив посадовець, коментуючи результати проведеної роботи.
На переконання заступника голови РДА Миколи Піструїла, коли людина має свій дім, то в суспільстві вона почуває себе на рівні з іншими.
У Дениса немає ні родичів, ні близьких. До цього дня не було й житла. Тож після закінчення Балтської школи-інтернату виникла проблема з реєстрацією.
-Те, що дитина отримали своє житло – хороший приклад турботи влади про громадян, – сказав він. – Дана робота проводиться в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.
Відрадно, що пересічні громадяни також не стоять осторонь проблем дітей. За підтримки небайдужих красноокнянців помешкання забезпечене всіма необхідними меблями.
Денис подякував голові райдержадміністрації Миколі Лемищуку, та всім небайдужим людям за підтримку і турботу.
М.Мельник.

Залишити відповідь